Szvetnik Joachim Általános Iskola
NAPELEM MONITOR

E-ÜGYINTÉZÉS
TOP pályázatok
VÁLASZTÁS 2018.04.08.
TOVÁBBI OLDALAINK

 

ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ
Önkormányzati tájékoztató 2018/12

 ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ 2018/12

Elõzõ számok >>>
TESTVÉRTELEPÜLÉSEK
ONLINE LÁTOGATÓK
Testvértelepülési találkozók
Ifjúsági Lelkisegélyszolgálat
JÁNOSHALMI K. EÜ. KÖZPONT
Jánoshalmi Kistérségi Eü. Központ
CSALÁD ÉS HELYTÖRTÉNETI KUTATÁS

Jánoshalma - Mélykút Ivóvízminőség javító Önkormányzati Társulás


 

MEGHÍVÓ '56


KEZDŐLAP arrow PÁLYÁZATOK arrow TOP PÁLYÁZATOK arrow Labdarúgás 2018/19_U16
Labdarúgás 2018/19_U16 PDF Nyomtatás
Írta: Administrator   
2018. november 26. hétfő 08:00
Őszi szezon sorsolás
Tabella 2018/2019. őszi szezon végeredménye
 U16 - DÉLI CSOPORT

IX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Bácsalmás
Kelebia
6:0
2.Dusnok
LUA-Baja
2:1
3. HÍD
Jánoshalma
8:2
4. Mélykút
G: Gilice 2, Német, Vukovits
Érsekcsanád
4:3
 SzabadnaposTompa
  
VIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
HÍD
0:5
2.Jánoshalma
Dusnok
14:1
3. Érsekcsanád
Bácsalmás
3:7
4. LUA-BajaTompa
18:1
 SzabadnaposMélykút
  
VII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
Érsekcsanád
3:2
2.Jánoshalma
Tompa
5:1
3. HÍD
Dusnok
7:2
4. Mélykút
G:
Gilice 3, Vukovits
LUA-Baja
4:2
 SzabadnaposBácsalmás
  
VI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.DusnokTompa
1:2
2.LUA-Baja
Bácsalmás
10:3
3. Érsekcsanád
HÍD
2:0
4. JánoshalmaMélykút
G: Keresztes 2, Gyepesi öngól,
Pippan öngól

1:4
 SzabadnaposKelebia
  
V. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
LUA-Baja
0:6
2.Bácsalmás
Jánoshalma
1:1
3. HÍD
Tompa
10:0
4. Mélykút
G:
Filipovics 7, Keresztes 4, Gilice 3, Nagy 2, Vukovits, Német, Dervaderics
Dusnok
19:1
 SzabadnaposÉrsekcsanád
  
IV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.LUA-Baja
Érsekcsanád
7:2
2.Jánoshalma
Kelebia
5:1
3. Dusnok
Bácsalmás
0:5
4. Tompa
Mélykút
G: Keresztes 4, Gilice 3,
Filipovics 3, Vojnics, Vukovits

2:12
 SzabadnaposHÍD
  
III. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Bácsalmás
0:5
2.Kelebia
Dusnok
6:4
3. Érsekcsanád
Jánoshalma
3:4
4. HÍD
Mélykút
G: Keresztes 3, Nagy 2

5:5
 SzabadnaposLUA-Baja  
II. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Kelebia
4:2
2.HÍD
LUA-Baja
2:0
3. Dusnok
Érsekcsanád
1:7
4. Mélykút
G: Keresztes 5, Gilice 2,
Filipovics
Bácsalmás
8:1
 SzabadnaposJánoshalma
  
I. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Érsekcsanád
Tompa
10:0
2.LUA-Baja
Jánoshalma
5:0
3. Bácsalmás
HÍD
3:1
4. Kelebia
Mélykút
G: Gilice, Filipovics, Keresztes

2:3
 SzabadnaposDusnok
  
Utolsó frissités ( 2018. november 26. hétfő 14:55 )
 
< Előző   Következő >
FOTÓ GALÉRIA