Szvetnik Joachim Általános Iskola
NAPELEM MONITOR

E-ÜGYINTÉZÉS
TOP pályázatok
VÁLASZTÁS 2018.04.08.
TOVÁBBI OLDALAINK

 

ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ
Önkormányzati tájékoztató 2018/07

 ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ 2018/07

Elõzõ számok >>>
TESTVÉRTELEPÜLÉSEK
ONLINE LÁTOGATÓK
Testvértelepülési találkozók
Ifjúsági Lelkisegélyszolgálat
JÁNOSHALMI K. EÜ. KÖZPONT
Jánoshalmi Kistérségi Eü. Központ
CSALÁD ÉS HELYTÖRTÉNETI KUTATÁS

Jánoshalma - Mélykút Ivóvízminőség javító Önkormányzati Társulás


 

KEZDŐLAP arrow PÁLYÁZATOK arrow ÖNKORMÁNYZATI arrow KERÉKPÁRÚT ÉPÍTÉS arrow SAJTÓKÖZLEMÉNY arrow Labdarúgás 2017/18_U14
Labdarúgás 2017/18_U14 PDF Nyomtatás
Írta: Administrator   
2018. május 31. csütörtök 09:18
Őszi szezon sorsolás
Tabella-2017/2018. szezon állása
Tabella-2017/2018. őszi szezon végeredménye
U14 - DÉLI CSOPORT

XXII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.LUA-Baja-A
LUA-Baja-B10:0
2.KinderballÉrekcsanád
0:13
3.BácsalmásSükösd
05.31
4. Mélykút
Nemesnádudvar
06.02.
5. Kelebia
HÍD
06.03.
Szabadnapos
Tompa
  
XXI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Érsekcsanád
LUA-Baja-A1:9
2.NemesnádudvarTompa
2:4
3.KinderballHÍD
3:2
4. Mélykút
G: Filipovics 5, Szili Sz., Német, Mikó, Nagy, Bódi

LUA-Baja-B
10:0
5. Sükösd
Kelebia
2:1
Szabadnapos
Bácsalmás
  
XX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
LUA-Baja-B2:2
2.Kinderball
Kelebia
4:11
3.LUA-Baja-AHÍD
11:0
4. Mélykút
G: Filipovics, Nagy

Érsekcsanád
2:1
5. Bácsalmás
Nemesnádudvar
27:0
Szabadnapos
Sükösd
  
XIX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.KelebiaLUA-Baja-A
0:12
2.Kinderball
Sükösd
0:0
3.LUA-Baja-BBácsalmás
1:8
4. Mélykút
G: Filipovics 6, Nagy 3, Somogyi,
Bódi

HÍD
11:0
5. Érsekcsanád
Tompa
11:0
Szabadnapos
Nemesnádudvar
  
XVIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.HÍDTompa
3:3
2.Bácsalmás
Érsekcsanád
8:1
3.LUA-Baja-AKinderball
3:0
4. Mélykút
G: Klem, Filipovics, Német,
Vojnics, Vörös

Kelebia
5:2
5. Nemesnádudvar
Sükösd
1:4
Szabadnapos
LUA-Baja-B  
XVII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.KelebiaTompa
2:1
2.Sükösd
LUA-Baja-A
1:5
3.LUA-Baja-B
Nemesnádudvar7:3
4. Kinderball
Mélykút
G: Filipovics 6, Német 2, Ugri, Beszedics, Szili

0:11
5. HÍDBácsalmás
2:5
Szabadnapos
Érsekcsanád
  
XVI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.BácsalmásKelebia
11:3
2.Kinderball
Tompa
1:3
3.LUA-Baja-B
Sükösd
1:4
4. Mélykút
G: Klem

LUA-Baja-A
1:5
5. NemesnádudvarÉrsekcsanád
2:22
Szabadnapos
HÍD
  
XV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.KinderballBácsalmás
0:18
2.HÍD
Nemesnádudvar
6:3
3.LUA-Baja-ATompa
20:0
4. Sükösd
Mélykút
G: Filipovics

0:1
5. Érsekcsanád
LUA-Baja-B0:0
Szabadnapos
Kelebia
  
XIV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.NemesnádudvarKelebia
4:5
2.Érsekcsanád
Sükösd
5:2
3.LUA-Baja-B
HÍD
0:3
4. Tompa
Mélykút
G: Nagy 3, Filipovics 2,
Német, Szli Sz.

1:7
5. Bácsalmás
LUA-Baja-A0:1
Szabadnapos
Kinderball
  
XIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.TompaSükösd
2:4
2.Kinderball
Nemesnádudvar
3:7
3.HÍD
Érsekcsanád
05.31.
4. Mélykút
G: Nagy, Ugri

Bácsalmás
2:1
5. KelebiaLUA-Baja-B0:0
Szabadnapos
Baja-LUA-A
  
XII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.BácsalmásTompa
4:1
2.Érsekcsanád
Kelebia
1:3
3.Sükösd
HÍD
1:2
4. LUA-Baja-BKinderball
1:1
5. NemesnádudvarLUA-Baja-A0:30
Szabadnapos
Mélykút
  
XI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.HÍDKelebia
5:1
2.Sükösd
Bácsalmás
2:5
3.Érsekcsanád
Kinderball10:0
4. NemesnádudvarMélykút
G: Filipovics 2, Klem
0:3
5. LUA-Baja-BLUA-Baja-A0:4
Szabadnapos
Tompa
  
X. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.TompaNemesnádudvar
3:0
2.Kelebia
Sükösd
2:2
3.HÍD
Kinderball7:1
4. LUA-Baja-B
Mélykút
G: Filipovics 3, Szili Sz.
1:4
5. LUA-Baja-AÉrsekcsanád
10:0
Szabadnapos
Bácsalmás
  
IX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.NemesnádudvarBácsalmás
0:11
2.Kelebia
Kinderball
4:3
3.HÍD
LUA-Baja-A1:8
4. Érsekcsanád
Mélykút
G: Klem
6:1
5. LUA-Baja-BTompa
3:0
Szabadnapos
Sükösd
  
VIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Érekcsanád
3:9
2.Sükösd
Kinderball
8:3
3.Bácsalmás
LUA-Baja-B
9:1
4. HÍD
Mélykút
G: Filipovics 3, Dervaderics 2, Szili B., Szili Sz., Vörös, Nagy,
Beszedics, Tóth (öngól)
1:11
5. LUA-Baja-A
Kelebia
11:0
Szabadnapos
Nemesnádudvar
  
VII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Érsekcsanád
Bácsalmás
4:1
2.Kinderball
LUA-Baja-A
0:4
3.Sükösd
Nemesnádudvar
8:0
4. Kelebia
Mélykút
G: Szili Sz. 3, Filipovics 2, Vörös 2, Klem
2:8
5. TompaHÍD
1:3
Szabadnapos
LUA-Baja-B
  
VI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Kelebia
9:2
2.Bácsalmás
HÍD
11:0
3.LUA-Baja-A
Sükösd
10:0
4. Mélykút
G: Nagy 2, Német, Szili B.,
Klem, Dervaderics, Bódi
Kinderball
7:1
5. NemesnádudvarLUA-Baja-B
2:2
Szabadnapos
Érsekcsanád
  
V. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Kinderball
6:1
2.Kelebia
Bácsalmás
1:8
3.Érsekcsanád
Nemesnádudvar
12:1
4. LUA-Baja-A
Mélykút
12:0
5. SükösdLUA-Baja-B
2:3
Szabadnapos
HÍD
  
IV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Bácsalmás
Kinderball
20:0
2.NemesnádudvarHÍD
1:1
3.LUA-Baja-BÉrsekcsanád
1:13
4. Mélykút
G: Dervaderics
Sükösd
1:1
5. TompaLUA-Baja-A1:12
Szabadnapos
Kelebia
  
III. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
Nemesnádudvar
6:1
2.Sükösd
Érsekcsanád
2:2
3.LUA-Baja-A
Bácsalmás
2:0
4. Mélykút
G: Filipovics 3, Nagy, Szili Sz.,
Beszedics
Tompa
6:1
5. HÍDLUA-Baja-B
1:1
Szabadnapos
Kinderball
  
II. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Sükösd
Tompa
4:1
2.Érsekcsanád
HÍD
7:3
3.LUA-Baja-BKelebia
6:3
4. Bácsalmás
Mélykút
G: Klem, Szili B.
3:2
5. NemesnádudvarKinderball
9:3
Szabadnapos
Baja-LUA-A
  
I. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
Érsekcsanád
2:10
2.Tompa
Bácsalmás
1:9
3.LUA-Baja-A
Nemesnádudvar
21:0
4. HÍD
Sükösd
0:3
5. KinderballLUA-Baja-B
2:8
Szabadnapos
Mélykút
  
Utolsó frissités ( 2018. május 31. csütörtök 12:11 )
 
< Előző   Következő >