Szvetnik Joachim Általános Iskola
NAPELEM MONITOR

VÁLASZTÁS 2016.10.02.
VÁLASZTÁS 2014

IVÓVÍZ

TOVÁBBI OLDALAINK

 


 

Jánoshalma - Mélykút Ivóvízminőség javító Önkormányzati Társulás

MEGHÍVÓ 03.15.
MÉLYKÚTI NAPOK

Mélykúti Napok 2017
  
Mélykúti Napok Programja

ÖNKORMÁNYZATI PÁLYÁZATOK

ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ
Önkormányzati tájékoztató 2017/11

 ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ 2017/11

Elõzõ számok >>>
CSALÁD ÉS HELYTÖRTÉNETI KUTATÁS
JÁNOSHALMI K. EÜ. KÖZPONT
Jánoshalmi Kistérségi Eü. Központ
TESTVÉRTELEPÜLÉSEK
Testvértelepülési találkozók
ONLINE LÁTOGATÓK
KEZDŐLAP arrow PÁLYÁZATOK arrow ÖNKORMÁNYZATI arrow SZENNYVÍZBERUHÁZÁS arrow MEGVALÓSÍTÁS arrow HÍREINK arrow Labdarúgás 2016/17_U14
Labdarúgás 2016/17_U14 PDF Nyomtatás
Írta: Administrator   
2017. november 16. csütörtök 11:18
Őszi szezon sorsolás
Tabella-2016/2017. őszi szezon állása
U14 - DÉLI CSOPORT

11.forduló:
HÍD-Kelebia 5:1

X. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.TompaNemesnádudvar
3:0
2.Kelebia
Sükösd
2:2
3.HÍD
Kinderball7:1
4. LUA-Baja-B
Mélykút
G: Filipovics 3, Szili Sz.
1:4
5. LUA-Baja-AÉrsekcsanád
10:0
Szabadnapos
Bácsalmás
  
X. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.NemesnádudvarBácsalmás
0:11
2.Kelebia
Kinderball
4:3
3.HÍD
LUA-Baja-A1:8
4. Érsekcsanád
Mélykút
G: Klem
6:1
5. LUA-Baja-BTompa
3:0
Szabadnapos
Sükösd
  
VIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Érekcsanád
3:9
2.Sükösd
Kinderball
8:3
3.Bácsalmás
LUA-Baja-B
9:1
4. HÍD
Mélykút
G: Filipovics 3, Dervaderics 2, Szili B., Szili Sz., Vörös, Nagy,
Beszedics, Tóth (öngól)
1:11
5. LUA-Baja-A
Kelebia
11:0
Szabadnapos
Nemesnádudvar
  
VII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Érsekcsanád
Bácsalmás
4:1
2.Kinderball
LUA-Baja-A
11.15
3.Sükösd
Nemesnádudvar
8:0
4. Kelebia
Mélykút
G: Szili Sz. 3, Filipovics 2, Vörös 2, Klem
2:8
5. TompaHÍD
11.03
Szabadnapos
LUA-Baja-B
  
VI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Kelebia
9:2
2.Bácsalmás
HÍD
11:0
3.LUA-Baja-A
Sükösd
10:0
4. Mélykút
G: Nagy 2, Német, Szili B.,
Klem, Dervaderics, Bódi
Kinderball
7:1
5. NemesnádudvarLUA-Baja-B
2:2
Szabadnapos
Érsekcsanád
  
V. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Kinderball
6:1
2.Kelebia
Bácsalmás
1:8
3.Érsekcsanád
Nemesnádudvar
12:1
4. LUA-Baja-A
Mélykút
12:0
5. SükösdLUA-Baja-B
2:3
Szabadnapos
HÍD
  
IV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Bácsalmás
Kinderball
20:0
2.NemesnádudvarHÍD
1:1
3.LUA-Baja-BÉrsekcsanád
1:13
4. Mélykút
G: Dervaderics
Sükösd
1:1
5. TompaLUA-Baja-A1:12
Szabadnapos
Kelebia
  
III. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
Nemesnádudvar
6:1
2.Sükösd
Érsekcsanád
2:2
3.LUA-Baja-A
Bácsalmás
2:0
4. Mélykút
G: Filipovics 3, Nagy, Szili Sz.,
Beszedics
Tompa
6:1
5. HÍDLUA-Baja-B
1:1
Szabadnapos
Kinderball
  
II. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Sükösd
Tompa
4:1
2.Érsekcsanád
HÍD
7:3
3.LUA-Baja-BKelebia
6:3
4. Bácsalmás
Mélykút
G: Klem, Szili B.
3:2
5. NemesnádudvarKinderball
9:3
Szabadnapos
Baja-LUA-A
  
I. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
Érsekcsanád
2:10
2.Tompa
Bácsalmás
1:9
3.LUA-Baja-A
Nemesnádudvar
21:0
4. HÍD
Sükösd
0:3
5. KinderballLUA-Baja-B
2:8
Szabadnapos
Mélykút
  
Utolsó frissités ( 2017. november 16. csütörtök 12:14 )
 
Következő >