Szvetnik Joachim Általános Iskola
NAPELEM MONITOR

E-ÜGYINTÉZÉS
TOP pályázatok
VÁLASZTÁS 2018.04.08.
TOVÁBBI OLDALAINK

 

ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ
Önkormányzati tájékoztató 2018/06

 ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ 2018/06

Elõzõ számok >>>
TESTVÉRTELEPÜLÉSEK
ONLINE LÁTOGATÓK
Testvértelepülési találkozók
Ifjúsági Lelkisegélyszolgálat
JÁNOSHALMI K. EÜ. KÖZPONT
Jánoshalmi Kistérségi Eü. Központ
CSALÁD ÉS HELYTÖRTÉNETI KUTATÁS

Jánoshalma - Mélykút Ivóvízminőség javító Önkormányzati Társulás


 

KEZDŐLAP
Labdarúgás 2017/18_U16 PDF Nyomtatás
Írta: Administrator   
2018. május 31. csütörtök 09:19
Őszi szezon sorsolás
Tabella 2017/2018. szezon állása
Tabella 2017/2018. őszi szezon végeredménye
 U16 - DÉLI CSOPORT

XVIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Jánoshalma
3:1
2.Dusnok
Érsekcsanád
1:14
3. Kelebia
HÍD
2:4
4. Mélykút
G: Gilice
LUA-Baja
1:8
 SzabadnaposBácsalmás
  
XVII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.LUA-Baja
Tompa
7:0
2.HÍD
Dusnok
14:1
3. Jánoshalma
Bácsalmás
0:1
4. Érsekcsanád
Mélykút
G: Gilice 2
6:2
 SzabadnaposKelebia
  
 
XVI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.BácsalmásLUA-Baja
2:7
2.Tompa
Érsekcsanád
0:5
3. Dusnok
Kelebia
1:10
4. Mélykút
G: Bika, Gilice, Filipovics
HÍD
3:5
 SzabadnaposJánoshalma
  
 
XV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.HÍD
Tompa
3:1
2.Érsekcsanád
Bácsalmás
2:0
3. LUA-Baja
Jánoshalma
19:2
4. Kelebia
Mélykút
G: Gilice 2, Klem,
Keresztes
8:4
 SzabadnaposDusnok  
XIV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Jánoshalma
Érsekcsanád
3:4
2.Tompa
Kelebia
0:4
3. Bácsalmás
HÍD2:3
4. Mélykút
G: Filipovics 4, Gilice, Keresztes, Mikó, Klem,
Vukovits
Dusnok
9:1
 SzabadnaposLUA-Baja  
XIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
Bácsalmás
1:3
2.Dusnok
Tompa
0:2
3. Érsekcsanád
LUA-Baja
1:8
4. HÍD
Jánoshalma
6:2
 SzabadnaposMélykút  
XII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.LUA-Baja
HÍD
11:0
2.Jánoshalma
Kelebia
4:4
3. Bácsalmás
Dusnok
7:0
4. Tompa
Mélykút
G: Gilice 3, Filipovics, Vukovits
0:5
 SzabadnaposÉrsekcsanád  
XI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
LUA-Baja
2:8
2.HÍD
Érselcsanád
3:3
3. Dusnok
Jánoshalma
0:2
4. Mélykút
Bácsalmás
0:4
 SzabadnaposTompa
  
X. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.LUA-Baja
Dusnok
11:0
2.Érsekcsanád
Kelebia
1:3
3. Bácsalmás
Tompa
4:0
4. Jánoshalma
Mélykút
G: Gilice 3
5:3
 SzabadnaposHÍD  
IX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.HÍD
Kelebia
0:4
2.Jánoshalma
Tompa
3:2
3. Érsekcsanád
Dusnok
4:0
4. LUA-Baja
Mélykút
15:0
 SzabadnaposBácsalmás  
VIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Bácsalmás
Jánoshalma
2:0
2.Dusnok
HÍD
0:3
3. Tompa
LUA-Baja
1:10
4. Mélykút
G: Gilice 3, Mikó
Érsekcsanád
4:8
 SzabadnaposKelebia  
VII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
Dusnok
3:3
2.Érsekcsanád
Tompa
17:0
3. LUA-Baja
Bácsalmás
3:1
4. HÍD
Mélykút
G: Filipovics 2, Gilice
5:3
 SzabadnaposJánoshalma  
VI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Bácsalmás
Érsekcsanád
3:2
2.Jánoshalma
Baja-LUA
0:11
3. Tompa
HÍD
5:2
4. Mélykút
G: Gilice
Kelebia
1:4
 SzabadnaposDusnok  
V. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.HÍD
Bácsalmás
3:0
2.Kelebia
Tompa
7:1
3. Érsekcsanád
Jánoshalma
15:1
4. DusnokMélykút
G: Tóth öngól
3:1
 SzabadnaposLUA-Baja
  
IV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Dusnok
2:4
2.LUA-Baja
Érsekcsanád
12:0
3. Bácsalmás
Kelebia
2:0
4. JánoshalmaHÍD
1:2
 SzabadnaposMélykút
  
III. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.HÍDLUA-Baja
0:14
2.Dusnok
Bácsalmás
0:6
3. Mélykút
G: Gilice

Tompa
1:1
4. KelebiaJánoshalma
6:1
 SzabadnaposÉrsekcsanád
  
II. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.ÉrsekcsanádHÍD
9:0
2.Jánoshalma
Dusnok
13:2
3. Bácsalmás
Mélykút
G: Vukovits, Gilice

4:2
4. LUA-BajaKelebia
6:0
 SzabadnaposTompa
  
I. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Tompa
Bácsalmás
1:2
2.Kelebia
Érsekcsanád
11:3
3. Mélykút
G: Eszter, Mikó

Jánoshalma
2:1
4. Dusnok
LUA-Baja
1:28
 SzabadnaposHÍD
  
Utolsó frissités ( 2018. május 31. csütörtök 12:12 )
 
< Előző   Következő >