Szvetnik Joachim Általános Iskola
NAPELEM MONITOR

VÁLASZTÁS 2016.10.02.
VÁLASZTÁS 2014

IVÓVÍZ

TOVÁBBI OLDALAINK

 


 

Jánoshalma - Mélykút Ivóvízminőség javító Önkormányzati Társulás

MEGHÍVÓ 03.15.
MÉLYKÚTI NAPOK

Mélykúti Napok 2017
  
Mélykúti Napok Programja

ÖNKORMÁNYZATI PÁLYÁZATOK

ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ
Önkormányzati tájékoztató 2017/11

 ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ 2017/11

Elõzõ számok >>>
CSALÁD ÉS HELYTÖRTÉNETI KUTATÁS
JÁNOSHALMI K. EÜ. KÖZPONT
Jánoshalmi Kistérségi Eü. Központ
TESTVÉRTELEPÜLÉSEK
Testvértelepülési találkozók
ONLINE LÁTOGATÓK
KEZDŐLAP arrow PÁLYÁZATOK arrow ÖNKORMÁNYZATI arrow SZENNYVÍZBERUHÁZÁS arrow MEGVALÓSÍTÁS arrow HÍREINK arrow Labdarúgás 2017/18_Felnőtt
Labdarúgás 2017/18_Felnőtt PDF Nyomtatás
Írta: Administrator   
2017. november 16. csütörtök 11:54
Őszi szezon sorsolás
Tabella-2017/2018. őszi szezon állása
 MEGYEI II. - DÉLI CSOPORT

XIV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
BácsborsódHajós
4:3
2.Kelebia
Katymár5:1
3.NemesnádudvarHÍD
11:0
4. Felsőszentiván
Mélykút
G: SNYEHOLA 5

0:5
5. Dusnok
Érsekcsanád
1:0
6.Sükösd
Géderlak
2:0
7.

Hercegszántó

Borota
0:3
8.Szeremle
Tompa
5:2
XIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
HÍD
Felsőszentiván
0:3
2.Kelebia
Nemesnádudvar3:0
3.KatymárTompa
1:0
4. Mélykút
G: Snyehola, Szabó, Gieszinger,
Horváth, Pilcsuk

Dusnok
5:1
5. Hajós
Szeremle
3:0
6.Borota
Bácsborsód
2:2
7.

Géderlak

Hercegszántó
7:1
8.ÉrsekcsanádSükösd
1:3
XII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
Felsőszentiván
Kelebia
1:2
2.Bácsborsód
Géderlak
1:4
3.NemesnádudvarKatymár
6:2
4. Sükösd
Mélykút
G: Gieszinger

1:1
5. Dusnok
HÍD2:2
6.HercegszántóÉrsekcsanád
0:4
7.

Szeremle

Borota
3:6
8.TompaHajós
0:2
XI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
HÍD
Sükösd
1:4
2.Kelebia
Dusnok
3:4
3.BorotaTompa
4:2
4. Mélykút
G: Snyehola 2, Vörös N. 2, Horváth

Hercegszántó
5:0
5. Katymár
Hajós
0:12
6.NemesnádudvarFelsőszentiván
3:1
7.

Géderlak

Szeremle
10:0
8.ÉrsekcsanádBácsborsód0:2
X. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
Felsőszentiván
Katymár
3:1
2.Dusnok
Nemesnádudvar4:0
3.SükösdKelebia
5:3
4. Bácsborsód
Mélykút
G: Bognár, Snyehola

1:2
5. Hercegszántó
HÍD
4:1
6.Szeremle
Érsekcsanád
1:10
7.

Tompa

Géderlak
1:6
8.Hajós
Borota
1:2
IX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
HÍD
Bácsborsód
1:5
2.Kelebia
Hercegszántó
4:1
3.NemesnádudvarSükösd
1:3
4. Mélykút
G: Snyehola 3, Illés, Facskó,
Horváth, Szabó, Gieszinger, Farkas (öngól)

Szeremle
9:0
5. Felsőszentiván
Dusnok
1:2
6.Katymár
Borota
3:3
7.

Géderlak

Hajós
7:0
8.Érsekcsanád
Tompa
2:0
VIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
Bácsborsód
Kelebia
1:0
2.Szeremle
HÍD
1:5
3.DusnokKatymár
9:1
4. Tompa
Mélykút
G: Snyehola, Facskó, Szabó,
Gyetvai

0:4

5. Sükösd
Felsőszentiván
5:2
6.Hercegszántó
Nemesnádudvar
3:1
7.

Hajós

Érsekcsanád
2:5
8.Borota
Géderlak3:2
VII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
HÍD
Tompa
2:1
2.Kelebia
Szeremle
2:0
3.NemesnádudvarBácsborsód
2:1
4. Mélykút
G: Snyehola 2, Horváth

Hajós

3:4

5. Felsőszentiván
Hercegszántó
1:3
6.Katymár
Géderlak
0:4
7.

Dusnok

Sükösd
2:5
8.Érsekcsanád
Borota
1:0
VI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
Katymár
Sükösd
1:5
2.Géderlak
Érsekcsanád
4:0
3.BácsborsódFelsőszentiván
4:1
4. Borota
Mélykút
G: Horváth 2, Snyehola, Gieszinger

1:4

5. Szeremle
Nemesnádudvar
1:2
6.Hajós
HÍD
5:0
7.

Tompa

Kelebia
0:5
8.Hercegszántó
Dusnok
1:1
V. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
HÍD
Borota
2:6
2.Kelebia
Hajós
0:1
3.FelsőszentivánSzeremle
1:1
4. Mélykút
G: Gieszinger, Facskó, Szabó

Géderlak

3:4

5. Katymár
Érsekcsanád
0:3
6.Neemsnádudvar
Tompa
6:0
7.

Dusnok

Bácsborsód
4:3
8.Sükösd
Hercegszántó5:2
IV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
Bácsborsód
Sükösd
1:0
2.Szeremle
Dusnok
2:4
3.TompaFelsőszentiván
2:2
4. Érsekcsanád
Mélykút
G: Szabó

3:1

5. Hajós
Nemesnádudvar
3:1
6.Géderlak
HÍD
5:0
7.

Borota

Kelebia
3:2
8.Hercegszántó
Katymár
4:1
III. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
Kelebia
Géderlak
2:5
2.HÍD
Érsekcsanád
1:2
3.HercegszántóBácsborsód
3:1
4. Katymár
Mélykút
G: Szabó 2

0:2

5. Sükösd
Szeremle
8:1
6.Nemesnádudvar
Borota
3:4
7.FelsőszentivánHajós
1:3
8.Dusnok
Tompa
8:2
II. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
Sükösd
Tompa
11:0
2.Hajós
Dusnok
1:2
3.BorotaFelsőszentiván
2:1
4. Mélykút
G: Szabó 2, Snyehola 2, Horváth

HÍD

5:1

5. GéderlakNemesnádudvar
6:1
6.Érsekcsanád
Kelebia
2:3
7.KatymárBácsborsód2:2
8.Szeremle
Hercegszántó
3:0
I. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
Felsőszentiván
Géderlak
1:3
2.HÍD
Katymár
2:0
3.SükösdHajós
3:1
4. Kelebia
Mélykút
G: Szabó 2

2:2

5. Bácsborsód
Szeremle
9:2
6.Nemesnádudvar
Érsekcsanád
3:3
7.DusnokBorota
4:4
8.Hercegszántó
Tompa
1:1
Utolsó frissités ( 2017. november 16. csütörtök 12:29 )
 
< Előző   Következő >