Szvetnik Joachim Általános Iskola
NAPELEM MONITOR

VÁLASZTÁS 2016.10.02.
VÁLASZTÁS 2014

IVÓVÍZ

TOVÁBBI OLDALAINK

 


 

Jánoshalma - Mélykút Ivóvízminőség javító Önkormányzati Társulás

MEGHÍVÓ 03.15.
MÉLYKÚTI NAPOK

Mélykúti Napok 2017
  
Mélykúti Napok Programja

ÖNKORMÁNYZATI PÁLYÁZATOK

ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ
Önkormányzati tájékoztató 2017/11

 ÖNKORMÁNYZATI TÁJÉKOZTATÓ 2017/11

Elõzõ számok >>>
CSALÁD ÉS HELYTÖRTÉNETI KUTATÁS
JÁNOSHALMI K. EÜ. KÖZPONT
Jánoshalmi Kistérségi Eü. Központ
TESTVÉRTELEPÜLÉSEK
Testvértelepülési találkozók
ONLINE LÁTOGATÓK
KEZDŐLAP
Labdarúgás 2016/17_Felnőtt PDF Nyomtatás
Írta: Administrator   
2017. június 14. szerda 07:42
Őszi szezon sorsolás
Tabella-2016/2017. őszi szezon végeredménye
Tabella-2016/2017. szezon végeredménye
 MEGYEI II. - DÉLI CSOPORT

XXX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
Bácsborsód
Katymár
2:0
2.HÍD
Bajaszentistván
4:0
3.NemesnádudvarTompa
9:0
4. Mélykút
G: Horváth 2

Felsőszentiván

2:2

5. Érsekcsanád
Borota4:1
6.Kelebia
Hajós
4:2
7.SzeremleDusnok
0:2
 Szabadnapos
Sükösd
 
XXIX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.
TompaHÍD
6:2
2.Felsőszentiván
Érsekcsanád
1:2
3.Katymár
Szeremle
3:6
4. Mélykút
Sükösd

0:2

5. BajaszentistvánBácsborsód
1:7
6.Dusnok
Kelebia
6:0
7.BorotaNemesnádudvar
1:2
 Szabadnapos
Hajós
 
XXVIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Bácsborsód
Tompa
2:1
2.HÍD
Borota
1:3
3.Kelebia
Katymár
7:2
4. Mélykút
G: Snyehola 2, Vörös N.

Hajós

3:2

5. SükösdFelsőszentiván
6:1
6.Szeremle
Bajaszentistván
3:0
7.NemesnádudvarÉrsekcsanád
7:0
 Szabadnapos
Dusnok
 
XXVII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Felsőszentiván
Nemesnádudvar2:9
2.Érsekcsanád
HÍD
6:2
3.Borota
Bácsborsód
3:3
4.

Dusnok

Mélykút
G: Illés Vörös N.

4:2

5. HajósSükösd
1:2
6.Bajaszentistván
Kelebia
0:4
7.Tompa
Szeremle
4:1
 Szabadnapos
Katymár
 
XXVI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.HÍD
Nemesnádudvar
0:4
2.Kelebia
Tompa
3:0
3.Bácsborsód
Érsekcsanád
2:2
4.

Mélykút
G: Horváth 2, Gyetvai, Szabó, Vörös N.

Katymár

6:0

5. Hajós
Felsőszentiván
4:0
6.SzeremleBorota
0:2
7.Sükösd
Dusnok3:1
 Szabadnapos
Bajaszentistván
 
XXV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Felsőszentiván
HÍD
3:2
2.Nemenádudvar
Bácsborsód
7:1
3.Dusnok
Hajós
3:2
4.

Bajaszentistván

Mélykút
G: Horváth 3, Szabó, Gyetvai, Snyehola, Vörös N.

1:7

5. Katymár
Sükösd
1:3
6.Érsekcsanád
Szeremle
4:0
7.Borota
Kelebia
3:1
 Szabadnapos
Tompa
 
XXIV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Bácsborsód
HÍD
5:1
2.Kelebia
Érsekcsanád
0:3
3.Dusnok
Felsőszentiván
4:2
4.

Mélykút
G: Sztánkó

Tompa

1:1

5. Hajós
Katymár
4:0
6.Sükösd
Bajaszentistván6:0
7.Szeremle
Nemesnádudvar0:7
 Szabadnapos
Borota
 
XXIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Felsőszentiván
Bácsborsód
2:3
2.Nemenádudvar
Kelebia
6:1
3.Bajaszentistván
Hajós
0:4
4.

Borota

Mélykút
G: Szabó 2

1:2

5. Katymár
Dusnok
2:5
6.HÍD
Szeremle
2:3
7.Tompa
Sükösd
1:1
 Szabadnapos
Érsekcsanád
 
XXII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Katymár
Felsőszentiván
4:2
2.Kelebia
HÍD
3:0
3.Szeremle
Bácsborsód
3:3
4.

Mélykút
G: Snyehola 4, Gyetvai

Érsekcsanád

5:2

5. Dusnok
Bajaszentistván
9:1
6.Hajós
Tompa
3:0
7.Sükösd
Borota
3:1
 Szabadnapos
Nemesnádudvar
 
XXI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Felsőszentiván
Szeremle
2:2
2.Kelebia
Bácsborsód
2:3
3.Bajaszentistván
Katymár
1:5
4.

Nemesnádudvar

Mélykút
G: Horváth

2:1

5. Érsekcsanád
Sükösd
1:2
6.Borota
Hajós
1:1
7.Tompa
Dusnok
1:2
 Szabadnapos
HÍD
 
XX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Katymár
Tompa
4:1
2.Bajaszentistván
Felsőszentiván
1:2
3.Kelebia
Szeremle
3:2
4.

Mélykút
G: Horváth

HÍD

1:1

5. Dusnok
Borota2:0
6.HajósÉrsekcsanád
2:1
7.Sükösd
Nemesnádudvar4:0
 Szabadnapos
Bácsborsód
 
XIX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Felsőszentiván
Kelebia
1:1
2.HÍD
Sükösd
1:2
3.Borota
Katymár
0:0
4.

Bácsborsód

Mélykút
G: Vörös N., Snyehola, Szabó

4:3

5. Tompa
Bajaszentistván
2:1
6.NemesnádudvarHajós
5:1
7.Érsekcsanád
Dusnok
1:2
 Szabadnapos
Szeremle
 
XVIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.KatymárÉrsekcsanád
2:2
2.Sükösd
Bácsborsód
6:0
3.Tompa
Felsőszentiván
1:0
4.

Mélykút
G: Szőke, Facskó, Sztánkó

Szeremle

3:1

5. Hajós
HÍD
4:1
6.BajaszentistvánBorota
0:1
7.Dusnok
Nemesnádudvar5:1
 Szabadnapos
Kelebia
 
XVII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.BácsborsódHajós
3:3
2.Szeremle
Sükösd
1:3
3.HÍD
Dusnok1:4
4.

Kelebia

Mélykút
G: Illés, Snyehola

1:2

5. Érsekcsanád
Bajaszentistván5:0
6.BorotaTompa
0:1
7.Nemesnádudvar
Katymár
3:3
 Szabadnapos
Felsőszentiván
 
XVI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.KatymárHÍD
1:1
2.Tompa
Érsekcsanád
1:1
3.Hajós
Szeremle
5:2
4.

Felsőszentiván

Borota

1:3

5. Dusnok
Bácsboród
5:4
6.Kelebia
Sükösd3:1
7.Bajaszentistván
Nemesnádudvar
1:6
 Szabadnapos
Mélykút
 
XV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.KatymárBácsborsód3:1
2.Borota
Érsekcsanád
0:3
3.Hajós
Kelebia
1:1
4.

Felsőszentiván

Mélykút
G: Vörös N., Snyehola, Sztánkó,
Grizák (öngól)

2:4

5. Dusnok
Szeremle
5:2
6.TompaNemesnádudvar
6:2
7.Bajaszentistván
HÍD
0:3
 Szabadnapos
Sükösd
 
XIV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.BácsborsódBajaszentistván3:0
2.KelebiaDusnok1:3
3.ÉrsekcsanádFelsőszentiván
2:1
4.

Sükösd

Mélykút
G: Gyetvai, Facskó, Snyehola

1:3

5. Nemesnádudvar
Borota
4:2
6.HÍDTompa
0:3
7.Szeremle
Katymár
0:3
 Szabadnapos
Hajós
 
XIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Katymár
Kelebia
6:0
2.FelsőszentivánSükösd
0:2
3.Borota
HÍD
1:4
4.

Hajós

Mélykút
G: Horváth

0:1

5. Érsekcsanád
Nemesnádudvar
2:0
6.BajaszentistvánSzeremle
0:4
7.Tompa
Bácsborsód
3:3
 Szabadnapos
Dusnok 
XII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Kelebia
Bajaszentistván3:2
2.Sükösd
Hajós
2:0
3.Bácsborsód
Borota
8:1
4.

Mélykút
G: Snyehola 2, Horváth

Dusnok

3:2

5. HÍD
Érsekcsanád
1:2
6.NemesnádudvarFelsőszentiván
5:2
7.Szeremle
Tompa
3:1
 Szabadnapos
Katymár 
XI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.BorotaSzeremle
1:2
2.Dusnok
Sükösd
2:0
3.Felsőszentiván
Hajós
0:2
4.

Katymár

Mélykút
G: Snyehola

1:1

5. Nemesnádudvar
HÍD
4:0
6.Érsekcsanád
Bácsborsód5:3
7.Tompa
Kelebia
2:2
 Szabadnapos
Bajaszentistván
 
X. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.BácsborsódNemesnádudvar
2:3
2.Hajós
Dusnok
0:0
3.Sükösd
Katymár
1:2
4.

Mélykút
G: Gyetvai 3, Snyehola 2,

Horváth, Beszedics, Bala

Bajaszentistván

8:0

5. HÍD
Felsőszentiván
1:2
6.Kelebia
Borota
1:2
7.SzeremleÉrsekcsanád
4:2
 Szabadnapos
Tompa
 

IX. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.FelsőszentivánDusnok
1:3
2.HÍD
Bácsborsód
1:4
3.Katymár
Hajós
5:3
4. Tompa
Mélykút
G: Vörös N.

1:1

5. Nemesnádudvar
Szeremle
5:1
6.Bajaszentistván
Sükösd
1:5
7.ÉrsekcsanádKelebia
5:0
 Szabadnapos
Borota
 
VIII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.BácsborsódFelsőszentiván
2:1
2.Kelebia
Nemesnádudvar
2:5
3.Hajós
Bajaszentistván
5:0
4. Mélykút
G: Snyehola, Pilcsuk,
Bala, Facskó, Gyetvai
Borota

5:0

5. Sükösd
Tompa
4:3
6.Dusnok
Katymár
4:3
7.SzeremleHÍD3:4
 Szabadnapos
Érsekcsanád 
VII. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.FelsőszentivánKatymár
2:1
2.Bácsborsód
Szeremle
3:6
3.HÍD
Kelebia
2:1
4. Érsekcsanád
Mélykút
G: Szőke

0:1

5. BajaszentistvánDusnok
1:3
6.Borota
Sükösd
0:1
7.TompaHajós
1:3
 Szabadnapos
Nemesnádudvar 
VI. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.KatymárBajaszentistván
6:2
2.Sükösd
Érsekcsanád
2:0
3.Bácsborsód
Kelebia
2:3
4. Mélykút
G: Horváth
Nemesnádudvar

1:2

5. DusnokTompa
1:1
6.Hajós
Borota
3:0
7.SzeremleFelsőszentiván
2:2
 Szabadnapos
HÍD 
V. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.FelsőszentivánBajaszentistván
3:0
2.Érsekcsanád
Hajós
2:0
3.Szeremle
Kelebia
2:2
4. HÍDMélykút
G: Snyehola

4:1

5. Borota
Dusnok
0:1
6.Nemesnádudvar
Sükösd
0:1
7.TompaKatymár
0:1
 Szabadnapos
Bácsborsód 
IV. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Sükösd
HÍD
2:2
2.Hajós
Nemesnádudvar
0:3
3.Katymár
Borota
8:1
4. Mélykút
G: Snyehola 2, Kormány
Bácsborsód

3:1

5. Bajaszentistván
Tompa
1:0
6.Dusnok
Érsekcsanád
1:4
7.KelebiaFelsőszentiván
2:0
 Szabadnapos
Szeremle 
III. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Bácsborsód
Sükösd
1:2
2.Érsekcsanád
Katymár
7:4
3.HÍD
Hajós
4:4
4. Szeremle
Mélykút

0:0

5. Felsőszentiván
Tompa
2:3
6.Borota
Bajaszentistván
1:0
7.NemesnádudvarDusnok
2:2
 Szabadnapos
Kelebia 
II. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Dusnok
HÍD
8:0
2.Hajós
Bácsborsód3:0
3.Tompa
Borota
1:1
4. Mélykút
G: Szabó 3, Illés
Kelebia

4:1

5. Sükösd
Szeremle
7:0
6.Bajaszentistván
Érsekcsanád
0:4
7.KatymárNemesnádudvar
3:3
 Szabadnapos
Felsőszentiván 
I. FORDULÓ EREDMÉNYEI
1.Sükösd
Kelebia
2:0
2.Nemesnádudvar
Bajaszentistván
3:0
3.Szeremle
Hajós
0:3
4. Borota
Felsőszentiván

0:2

5. HÍDKatymár
5:3
6.Bácsborsód
Dusnok
3:2
7.ÉrsekcsanádTompa5:1
 Szabadnapos
Mélykút
 
Utolsó frissités ( 2017. június 15. csütörtök 12:01 )
 
< Előző   Következő >